Optymalne rozwiązania dla przemysłu

MSVENT sp. z o.o. - specjaliści w zakresie wentylacji, chłodzenia, ogrzewania powietrznego.

Jesteśmy działającą głównie na terenie Dolnego Śląska firmą specjalizującą się w branży energooszczędnych systemów wentylacyjnych. Każdą inwestycją staramy zajmować się kompleksowo: od projektu instalacji po jej późniejszą eksploatację. Naszą firmę tworzą projektanci oraz wykonawcy mający doświadczenie w realizacji wielu różnych obiektów zarówno komercyjnych, jak i prywatnych.

Dopasowujemy się do indywidualnego przypadku oraz oczekiwań inwestora, nie zamykając się na jeden system wykonania instalacji, czy konkretnego producenta urządzeń. Posiadamy rozległą wiedzę związaną z nowoczesnym budownictwem, dlatego optymalnie dobieramy rozwiązania do potrzeb i możliwości technicznych.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych i ekonomicznych systemach jak wentylacja mechaniczna, klimatyzacja i ogrzewanie powietrzne. Oferujemy profesjonalne usługi, takie jak kompleksowe projektowanie, realizacje inwestycji oraz serwis podczas eksploatacji instalacji i urządzeń. Na każdym etapie inwestycji mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

Najwyższą jakość usług zawdzięczamy naszym specjalistom oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży. Natomiast dzięki współpracy z czołowymi producentami urządzeń wentylacyjnych oraz materiałów instalacyjnych zapewniamy Państwu wysoką jakość w najlepszej cenie.

Realizując dowolną inwestycję z naszą firmą macie Państwo gwarancję:

Poznaj naszą ofertę

Rzetelności w przygotowaniu oferty i późniejszej jej optymalizacji

Fachowej wiedzy teoretycznej i praktycznej naszych projektantów i wykonawców

Terminowego i rzetelnego montażu powierzonych nam instalacji

Dobrego kontaktu zarówno przed, w trakcie jak i po realizacji inwestycji

Obszar działalności

Nasz rejon działalności skupia się na terenie województwa dolnośląskiego oraz opolskiego z głównymi miastami takimi jak: Wrocław, Trzebnica, Lubin, Głogów, Legnica, Jelenia Góra, Wałbrzych, Kłodzko, Strzelin,Oława, Nysa, Opole, Kluczbork, Namysłów oraz mniejsze miejscowości.

W przypadku większych inwestycji działamy na terenie całego kraju.