Wentylacje, klimatyzacje i ogrzewanie

MSVENT Sp. z o.o.

Biuro

NIP 915-179-01-63

REGON 022059134

Konto bankowe:

BNP Paribas

10 1750 0012 0000 0000 3051 5153

mBank

47 1140 2004 0000 3102 7733 7891

Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000446878. Kapitał zakładowy w całości wpłacony 5.000,00 zł

Imię i nazwisko: *

Numer telefonu:

Adres e-mail: *

Wiadomość: *

Nasi specialiści

mgr inż. Mateusz Marciniak

Kierownik Projektu / Projektant HVAC

604 91 23 91 mateusz@msvent.pl

mgr inż. Sławomir Szydełko

Kierownik Projektu

668 04 00 30 slawek@msvent.pl

mgr inż. Jakub Ogonowski

Kierownik Projektu

603 22 29 22 jakub@msvent.pl

inż. Patryk Szlensog

Inżynier projektu

601 70 72 42 patryk@msvent.pl

inż. Tomasz Ryczek

Inżynier projektu

tomasz@msvent.pl

mgr inż. Ewelina Paszkowska

Projektant HVAC

ewelina@msvent.pl

mgr inż. Monika Hapek

Projektant HVAC

monika@msvent.pl

inż. Daria Kałuża

Projektant HVAC

daria@msvent

Rafał Malicki

Serwisant

601 89 12 22 serwis@msvent.pl